Praca

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: pracapsj@gmail.com

Praca

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: pracapsj@gmail.com

Bokaro – Salon Łazienek

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod Salon Bokaro w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej 11.

Pomnik Dzieci Utraconych

Nasza konkursowa propozycja na Pomnik wieńczący Grobowiec Dziecka Utraconego w Szczecinie

Coraz mniej dykty w Mielnie!

W najnowszym numerze Prestiżu pojawiła się pochlebna notka na temat projektów Pracowni Świętego Józefa. Nasze realizacje budzą gorące emocje, mimo że prace wciąż trwają, a to nie jest nasze ostatnie słowo.

12 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej

Projekt zabudowy mieszkaniowej w Kwidzynie. Jeden segment budynku zawiera dwa lokale: mniejszy, znajdujący się na III kondygnacji i większy, zajmujący dwa niższe piętra. Zabudowa zlokalizowana jest na skarpie, z której roztacza się panorama doliny Wisły.

Dołgie – Budowa domu jednorodzinnego

Działka położona jest nad jeziorem, za którym rozpościera się panorama malowniczej wsi Dołgie. W galerii kilka zdjęć z budowy domu jednorodzinnego

Postęp prac budowlanych w Mielnie

W miejscu gdzie do niedawna odstraszała tymczasowa zabudowa, powstaje pensjonat. Chociaż budynek nie został ukończony przed sezonem letnim, już wzbudza pozytywne emocje wśród gości.

Hotel + Łazy

Projekt hotelu w nadmorskiej miejscowości Łazy. W galerii projektu zamieściliśmy dwie wersje elewacji budynku i wiele wizualizacji z wnętrza.

Impreza integracyjna na strzelnicy

W ramach ćwiczeń obrony terytorialnej odbyliśmy zespołowe szkolenie w obsługiwaniu się bronią. Wyniki były jak najbardziej zadowalające, co potwierdzają zdjęcia w galerii.

Podbijamy Trójmiasto

Oto efekt naszych prac nad projektem wieżowca w Gdyni, w reprezentacyjnym narożniku ulic Kołłątaja i Morskiej.

Premiera Strony!

Dzisiaj nastąpiła oficjalna premiera naszej strony internetowej. Wszystkich gorąco zapraszamy do śledzenia kolejnych wpisów.